Een pension is weer eens wat anders dan een pension of hotel. Een pension (in het duits Fruhstuckzimmer) is een kamer (met eigen of gedeelde badkamer). Meestal zijn pensions bij mensen thuis en worden ze aangeboden in combinatie met een ontbijt.
Pension Hinterglemm of Saalbach boeken via een reisorganisatie
Er zijn een aantal reisorganisatie die pensions in Hinterglemm en pensions in Saalbach aanbieden. Hieronder staan wat goede aanbiedingen van reisorganisaties die pensions in Hinterglemm en Saalbach aanbieden. Een aantal bieden zelfs inclusie skipas aan!
2 personen
vanaf 591,00 EUR.
Pension Norika (Dutchweek)
Gezellig ontbijtpension in het centrum van Saalbach, met sauna!
Pension Norika is een gemoedelijk pension net buiten het centrum van Saalbach. Alle skifaciliteiten, waaronder de skiliften, pistes en de skischool, bevinden zich op steenworp afstand. Het 3-sterrenpension is voorzien van een verwarmde skiberging, terras, bar en parkeerplaats. Ook is er een sauna aanwezig en kun je tegen betaling gebruik maken van het solarium. De kamers zijn allemaal voorzien van lichte houten meubels, hebben een douche of ligbad en een toilet. Iedere ochtend verzorgt het pension een uitgebreid ontbijtbuffet, zodat jij energie hebt voor jouw ski-avontuur.
personen
vanaf 669,00 EUR.
Pension Schattberg
Eenvoudig pension bij de skilift in Saalbach Hinterglemm
Pension Schattberg ligt (zoals de naam al zegt) vlakbij de Schattberg lift. Het is een eenvoudig pension, zonder al te veel poespas, maar met een hele aantrekkelijke prijs. Bovendien boek je dit pension in Saalbach Hinterglemm inclusief skipas.
's Morgens wordt er een heerlijk ontbijt geserveerd. Na een dag wintersporten is er ruimte voor apres ski in de kleine bar in het pension. Of natuurlijk in het bruisende centrum van Saalbach. Wat op een steenword afstand ligt.
personen
vanaf 609,00 EUR.
Pension Schattbergstube
Eenvoudig pension bij de skilift en het centrum van Saalbach
Op zoek naar een betaalbaar onderkomen in Saalbach Hinterglemm? Dan is Pension Schattbergstube misschien wel wat voor jou. Het traditionele, eenvoudig ingerichte pension ligt op loopafstand van de skilift (100 meter) en het gezellige centrum van Saalbach (100 meter).
Een goed bed, badkamer en een heerlijk Oostenrijks ontbijt, dat zijn de redenen om voor dit pension te kiezen. Het wordt geboekt inclusief een skipas en is een van de goedkopere accommodaties in Saalbach Hinterglemm.
personen
vanaf 524,00 EUR.
Pension Hinterglemm Bohmerwald
Ouderwets gezellig pension in Hinterglemm (incl. ski pas)
Bij Bohmerwald, een typische Oostenrijks pension in Hinterglemm, begint de ochtend met een geweldig ontbijtbuffet. Na het ontbijt lopen wintersport zo naar de skilift, die echt maar een steenworp verwijderd is. De kamers zijn netjes, schoon en met veel liefde ingericht. In het pension zijn kamers voor 1, 2 of 3 personen.
In het pension is bovendien een wellness met sauna. Dit pension in Hinterglemm boek je inclusief ski pas!
Wist je trouwens dat Saalbach Hinterglemm een leuke plek is voor een meerdaagse tussenstop als je met de auto naar Kroatie reist?